İSTANBUL TURU

29.Kasım.2017 gidiş tarihli 2 günlük Programı

 • Gidiş Tarihi
 • 29.Kasım.2017
 •  İZMİR
 • Otobüs
 • Dönüş Tarihi
 • 01.Aralık.2017
 •  İSTANBUL
 • Otobüs

Hesaplama

 •  Tur programının süresi geçmiştir.
  Lütfen diğer programlarımızı inceleyiniz.

TUR DETAYIŞ

BURSA – İSTANBUL - TURUMUZ

MEVLÜT KANDİLİ PROGRAMI   29.KASIM 2017         

 

1 Gün: :29 Kasım Çarşamba Akşam saat 21:00de Ecir Turizm Mezarlıkbaşı Çankaya ofisimizin önünden otobüslerimize binip Bursa’ya doğru hareket ediyoruz.

 

2 Gün: 30 Kasım Perşembe Yolda gerekli molalarımızı verdikten sonra Osmanlıya başkentlik yapmış tarihi Bursa şehrimize varıyoruz. Sabah namazımızı Bursa Ulu camisinde eda ettikten sonra gezimize başlıyoruz. Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşuna öncülük etmiş olan Bursa’da Koza Han, Yeşil Camii, Yeşil Türbe, Osmangazi ve Orhangazi Türbelerinin bulunduğu Tophane’yi ziyaret ediyor ve şehrin panoramik fotoğrafını çekiyoruz. Bedesten ve çarşı gezileri sonrasında öğle namazı Bursa’da kılıp. İstanbul’a hareket ediyoruz. Zamanımızın el verdiği süre içerisinde Anadolu yakasında ziyaretlerimizi yapıyor Avrupa yakasına geçiyoruz Akşam yemeğimizi otelimizde yiyoruz. (www.GoldenWay )mevlit kandili programı için Eyüp sultan camiye gidiyoruz ibadet sonrası otelimize dönüyoruz.  istirahat ediyoruz.

 

3.Gün:1 Aralık Cuma Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra İstanbul’da gezeceğimiz yerler arasında olmazsa olmazımız sultan Ahmet camii ve Ayasofya Cami ile  Müzesini Topkapı sarayını ziyaret edip Yerebatan Sarayını geziyoruz, sonrasında Osmanlı tarihinde büyük bir yeri olan Hz. Fatih Sultan Mehmet Türbesi ve Fatih Camii ziyaret edip cuma namazı ve öğlen yemeği için mola veriyoruz. Molamızın ardından Süleymaniye Camisi ve Külliyesini ziyaret ediyor, ve daha sayamadığımız mekânları rehberimiz eşliğinde gezip  akşamüzeri İstanbulludan İzmir’e hareket ediyoruz. yolda gerekli molaların ardından  İzmir’e geliyoruz sizleri aldığımız yerde bırakıyor bir dahaki turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

Müze ve ören yerlerinin giriş ücreti

Otelde alınan ekstralar ve öğle yemekleri

Ve otel harici kahvaltılar

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Lüks otobüslerle gidiş dönüş

Otelde alınan1. sabah kahvaltısı 1 akşam yemeği açık büfe.

*****Yıldızlı otellerde konaklama

Sigorta  (seyahat sigortası)

Rehberlik hizmetleri

Ecirturizim refakatı

Otobüs içi ikramlar

Not: Ecir Turizm turu yapıp yapmamakta serbesttir gerekli görüldüğünde tarihlerde ayarlama yapabilir tur programında ve otellerde değişiklikler yapabilir.

PDF

TUR PROGRAMLARI


© Copyright 2016 Ecir Turizm Tüm Hakları Saklıdır.